Biała Perła, Sienna
kup apartament
Kamery online
Stronie Slaskie
17°C
Biała Perła, Sienna
Tło bannera

Czarna Góra Resort tu zaczyna się przygoda

Data przyjazdu
03 czerwiec 2023
Data wyjazdu
04 czerwiec 2023

Znajdź nową energię i wypoczywaj w sercu Sudetów. Czarna Góra Resort – idealne miejsce na sportowy detoks dla singli, par, grup przyjaciół i rodzin z dziećmi. Przez 365 dni w roku - w Strefie Czystego Powietrza!

Rowerowa mekka dla każdego

Wiosna, lato i jesień to ulubione pory roku wielbicieli sportów rowerowych. W Czarna Góra Resort znajdziecie wszystko, czego potrzeba Wam i Waszym dwóm kółkom  – od ponad 200 kilometrów tras Singletrack Glacensis, poprzez Bike Park z trasami dla amatorów i bardzo zaawansowanych rowerzystów, Skills Arenę do podnoszenia swoich umiejętności, Kids Arenę dla najmłodszych, letnie turnusy Akademii Rowerowej dla dzieci od 7 lat i szkołę rowerową Arek Bike Center, aż po sklepy rowerowe, wypożyczalnie sprzętu, punkty naprawcze i specjalne ciśnieniowe, myjki rowerowe. Nowością, która szturmem zdobywa serca Gości naszego ośrodka, są hulajnogi terenowe, znane rónież jako Monsterrollery. Dzięki sporej wadze i szerokim terenowym oponom zapewniają stabilność zjazdu i poza ogólną sprawnością fizyczną, nie wymagają specjalnych umiejętności. Pamiętajcie, że większość naszych tras ma swój początek na zboczach Czarnej Góry, gdzie Was i Wasz sprzęt wwiezie jeden z dedykowanych wyciągów – Efka lub Luxtorpeda.

Rowerowa mekka

Idealne miejsce na naukę i rozwijanie swoich umiejętności

Dlaczego? Dlatego, że Czarna Góra Resort to miejsce dla każdego, niezależnie od wieku czy płci, każdy znajdzie w nim atrakcje odpowiednie do swoich umiejętności. I to zarówno zimą, jak i w pozostałych sezonach. Nasze szkoły narciarskie, snowboardowe i rowerowe zapewnią Ci naukę od podstaw lub pomogą zdobyć nowe szlify. Możesz przyjechać do nas bez sprzętu i doświadczenia, a wyjechać jako doskonale wyposażony i przeszkolony narciarz czy rowerzysta zjazdowy. Odpowiada za to kilkudziesięciu instruktorów prowadzących zajęcia w pełnym wymiarze godzinowym lub profesjonalne lekcje indywidualne. Szukasz nowych wyzwań, pomysłu na zdrowe hobby czy ucieczkę od codzienności? Odwiedź Czarna Góra Resort – wygoda i łatwość, z jaką przyswoisz u nas wiedzę, samego Cię zaskoczą. A już za rok lub dwa będziesz mógł odwiedzić nas jako profesjonalista, na którego zimą czekają tu długie trasy zjazdowe, nocne szaleństwo na oświetlonych stokach czy slalomy, a latem trudniejsze trasy rowerowe, trasy downhillowe czy Skills Arena.

Idealne miejsce na naukę
Idealne miejsce na naukę
Idealne miejsce na naukę

Spacery, treningi, aktywny wypoczynek w Strefie Czystego Powietrza

Czarna Góra Resort od lat otwiera się na wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wypoczynku bez choćby odrobiny sportu. Zimą są to narty, a w pozostałych sezonach, oprócz sportów rowerowych, cała gama innych aktywności. Czeka na Was wiele kilometrów malowniczych górskich tras spacerowych, biegowych oraz idealne warunki do nordic walkingu. Jedność z naturą poczujecie, maszerując urokliwymi leśnymi ścieżkami podczas rodzinnych wypadów. Razem z najbliższymi odkryjcie punkt bioklimatyczny pod szczytem Czarnej Góry, gdzie wygodnie ułożeni na leżakach, rozkoszować możecie się najczystszym w Polsce powietrzem, niesamowitymi widokami otaczających szczytów i żywicznym zapachem iglastych lasów.

Spacery, treningi, aktywny wypoczynek
Spacery, treningi, aktywny wypoczynek
Spacery, treningi, aktywny wypoczynek

Przodujący ośrodek narciarski w Polsce

Na 55 hektarach powierzchni, wśród bajkowych, skrzących się śniegiem górskich pejzaży, każdy amator sportów zimowych spędzi swój wymarzony urlop, mogąc korzystać z doskonałej, stale rozwijanej i modernizowanej infrastruktury. W zasięgu ręki znajdziesz aż 14 tras zjazdowych, od zaawansowanych, poprzez te o średniej trudności, aż po 4 polany szkoleniowe z wyciągami taśmowymi. 6 tras ma długość ponad 1000 m, w tym dwie najdłuższe ponad 1600 m. Wszystkie są stale naśnieżane i ratrakowane, a ponad połowa oświetlona, co pozwala na szalone zjazdy w niezwykłej atmosferze sudeckich nocy. Narciarze i snowboardziści, oprócz orczyków, mogą korzystać z dwóch wyciągów kanapowych na 4 miejsca i najszybszej w Polsce kolei linowej Luxtorpeda z podgrzewanymi, 6-osobowymi kanapami. Oprócz tego, do dyspozycji Goście mają szkoły narciarskie, wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu, Ski Bary, a karnet na zjazdy w Czarna Góra Resort uprawnia także do korzystania z ośrodka Czarna Góra i Kamienica.

Przodujący ośrodek
Przodujący ośrodek
Przodujący ośrodek

Zobacz na mapie
Rezerwacje
+48 74 884 34 00
Eventy firmowe
+48 74 306 76 44
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij