O nas

Biała Perła

Nowoczesny aparthotel z widokiem na góry

Biała Perła w Czarna Góra Resort to nowoczesny hotel, który oferuje gościom wyjątkowy komfort w sercu górskiego krajobrazu. Nasz obiekt zapewnia nowocześnie urządzone pokoje z panoramicznymi widokami na malownicze szczyty Sudetów. Biała Perła to idealne miejsce na rodzinne wakacje, romantyczny wypad we dwoje oraz aktywny wypoczynek na łonie natury. Bliskość stoków Czarna Góra Resort zapewnia dostęp do atrakcji zarówno zimą, jak i latem.

Sun & Snow Sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem 2 500 apartamentów w 50 miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach i należy do grupy spółek Sun & Snow S.A. Firma Sun & Snow Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajmem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja – praca w turystyce! Stawiamy na udane 3W – wakacje, wypoczynek, wygoda! Każdego dnia poznajemy Was – wspaniałych gości-turystów, którzy chcą w różny sposób spędzić urlop w Polsce. Dzięki Wam dowiadujemy się, jakie macie oczekiwania, co chcecie zobaczyć, gdzie zjeść, poznać TOP miejsca danego regionu. Przez 15 lat przeprowadziliśmy takich rozmów setki tysięcy. Słuchamy, doradzamy, polecamy, jesteśmy dla Was!