Dziennik budowy

Dziennik budowy

Zobacz na jakim etapie jesteśmy

13.11.2019

Prowadzone prace: Zbrojenie ścian i słupów kondygnacji garażowej.  

8.11.2019

Z przyjemnością informujemy, że pierwszy etap budowy inwestycji Aparthotel Biała Perła został ukończony. W dniu 08.11.2019 sfinalizowane zostały prace związane z betonowaniem i zbrojeniem płyty fundamentowej budynku.  

06.11.2019

Prace prowadzone: Układanie zbrojenia górnego oraz wytyków z płyty fundamentowej Betonowanie płyty fundamentowej

30.10.2019

Aktualne prowadzone prace budowlane: 1.      Zbrojenie płyty fundamentowej 2.      Zbrojenie przegłębień pod otwory w płycie fundamentowej  

23.10.2019

Obecnie prowadzone prace: 1. Zbrojenie dolne płyty. 2. Zbrojenie szybów windowych 3. Instalacje podposadzkowe

16.10.2019

Kontynuacja prac związanych z robotami ziemnymi. Obecnie prowadzone są prace: Utwardzanie podłoża pod płytę fundamentową, Montaż instalacji sanitarnych podposadzkowych, Odbiory żurawia wieżowego.    

9.10.2019

Prowadzone są dalsze roboty ziemne związane z wykopem pod płytę fundamentową budynku.

Rozpoczęcie budowy!

W dniu 2.10.2019 rozpoczęły się prace budowlane Aparthotelu Biała Perła! Obecnie prowadzimy roboty ziemne związane z wykopem pod płytę fundamentową budynku.    

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Eugeniusza Kwiatkowskiego 4
52-407 Wrocław
(na terenie Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauka, Business House, 5 piętro)

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

Sienna 11
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Eugeniusza Kwiatkowskiego 4
52-407 Wrocław

KLAUZULA INFORMACYJNA

Jako doświadczony deweloper i operator od wielu lat dbamy o dobro właścicieli apartamentów, dlatego w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, sugerujemy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.

Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel