Dziennik budowy

Dziennik budowy

Zobacz na jakim etapie jesteśmy

17.02.2021

Aktualnie na budowie są wykonywane: • montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy. Trwa montaż fasady w zakresie wejścia głównego do budynku, • instalacje elektryczne, sanitarne, niskoprądowe, • montaż profili stalowych stanowiących konstrukcję dla ścian działowych realizowanych w technologii suchej zabudowy, • zakończono roboty tynkarskie w zakresie kondygnacji +3, na ukończeniu są kondygnacje +2 oraz +1, • […]

03.02.2021

Aktualnie na budowie są wykonywane: montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy. Zakończono demontaż rusztowania na ścianie wschodniej. instalacje elektryczne i sanitarne.

27.01.2021

Aktualnie na budowie są wykonywane: montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy. W dniu dzisiejszym rozpoczęto demontaż rusztowania na ścianie wschodniej. instalacje elektryczne i sanitarne, montaż profili stalowych stanowiących konstrukcję dla ścian działowych realizowanych w technologii suchej zabudowy, zamontowano blachę stanowiącą element nośny stalowego zadaszenia wielospadowego.  

20.01.2021

Aktualnie na budowie są wykonywane: • montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy. Na ukończeniu są pozostałe dwie ściany, • instalacje elektryczne i sanitarne, • montaż profili stalowych stanowiących konstrukcję dla ścian działowych realizowanych w technologii suchej zabudowy, • montaż blachy stanowiącej element nośny stalowego zadaszenia wielospadowego.        

13.01.2021

Aktualnie na budowie są wykonywane: – montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy, – instalacje elektryczne i sanitarne- ciąg dalszy, – prace zbrojarskie w zakresie płyty fundamentowej pod garaż podziemny – ciąg dalszy.

31.12.2020

Aktualnie na budowie są wykonywane: montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy. W 90% ukończono montaż elewacji od strony zachodniej, czego efekty przedstawiamy na fotografiach, instalacje elektryczne i sanitarne- ciąg dalszy. prace zbrojarskie w zakresie płyty fundamentowej pod garaż podziemny.  

16.12.2020

Aktualnie na budowie są wykonywane: montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy. Rozpoczęto montaż oświetlenia elewacji, trwa montaż konstrukcji aluminiowej na kondygnacjach 3 i 4, instalacje elektryczne i sanitarne, prace zbrojarskie w zakresie płyty fundamentowej pod garaż podziemny.

02.12.2020

Aktualnie na budowie są wykonywane: • montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy. Rozpoczęto montaż oświetlenia elewacji, trwa montaż konstrukcji aluminiowej na kondygnacjach 3 i 4, • instalacje elektryczne i sanitarne, • montaż konstrukcji stalowej stanowiącej element nośny dla przekrycia wielospadowego.          

25.11.2020

Aktualnie na budowie są wykonywane: roboty i betoniarskie w zakresie płyty fundamentowej garażu podziemnego, montaż elewacji aluminiowo – szklanej – ciąg dalszy. Rozpoczęto montaż oświetlenia elewacji. trwa montaż konstrukcji aluminiowej na kondygnacjach 3 i 4, instalacje elektryczne i sanitarne.

18.11.2020

Aktualnie na budowie są wykonywane: roboty zbrojarskie i betoniarskie w zakresie płyty fundamentowej garażu podziemnego, montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy. Rozpoczęto montaż oświetlenia elewacji, trwa montaż konstrukcji aluminiowej na kondygnacjach 3 i 4. Na budowie dodatkowo trwają prace przygotowawcze do: montażu konstrukcji stalowej- zadaszenie wielospadowe, wykonania instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych.  

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Szafranowa 41
55-080 Krzeptów

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

ul. Morawka 32B/3
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Szafranowa 41
55-080 Krzeptów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel