Dziennik budowy

Dziennik budowy

Zobacz na jakim etapie jesteśmy

21.10.2020

Zabetonowano część komunikacyjną stropu +4. Wytyczone przez geodetę posadowienie konstrukcji stalowej oraz elementów żelbetowych części tarasowej.

19.10.2020

Zakończono montaż elementów żelbetowych stropu kondygnacji +4.  

07.10.2020

Aktualnie na budowie są wykonywane: • kontynuacja robót zbrojarskich i betoniarskich w zakresie stropu nad kondygnacją mieszkalną +4, • instalacje sanitarne zewnętrzne- ciąg dalszy, • roboty ziemne, • montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy.  

30.09.2020

Aktualnie na budowie są wykonywane: roboty zbrojarskie i betoniarskie w zakresie stropu nad kondygnacją mieszkalną +4; montaż elewacji aluminiowo-szklanej – ciąg dalszy. Rozpoczęto montaż szklenia w pasach międzykondygnacyjnych; instalacje sanitarne zewnętrzne – ciąg dalszy; roboty ziemne – wykop pod garaż podziemny.  

23.09.2020

Aktualnie trwa wykop pod garaż oraz kontynuujemy prace związane z wykonaniem elewacji.

16.09.2020

Ukończono: betonowanie stropu na kondygnacją mieszkalną +3   Aktualnie na budowie są wykonywane: roboty zbrojarskie w zakresie konstrukcji kondygnacji +4, roboty betoniarskie w zakresie konstrukcji kondygnacji +4, montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy, instalacje sanitarne zewnętrzne- na ukończeniu, wykop pod płytę fundamentową garażu podziemnego.    

09.09.2020

Aktualnie na budowie są wykonywane: roboty zbrojarskie w zakresie stropu nad kondygnacją mieszkalną +3, roboty betoniarskie w zakresie trzonu budynku, montaż elewacji aluminiowo-szklanej- ciąg dalszy, instalacje sanitarne zewnętrzne- ciąg dalszy, prace przygotowawcze związane z wykonaniem wykopu (garaż podziemny).    

VII etap budowy obiektu ukończony

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 04.09.2020 ukończyliśmy VII etap budowy obiektu.  

02.09.2020

Rozpoczęły się prace związane z wykonaniem elewacji budynku.  

26.08.2020

Aktualnie trwają prace związane z uzbrojeniem i betonowaniem ciągu komunikacyjnego kondygnacji +3.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Szafranowa 41
55-080 Krzeptów

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

Sienna 11
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Szafranowa 41
55-080 Krzeptów

KLAUZULA INFORMACYJNA

Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel