Dziennik budowy

Dziennik budowy

Zobacz na jakim etapie jesteśmy

20.05.2020

Trwa murowanie ścian na kondygnacji +1.    

15.05.2020

W dniu 15.05.2020 odbyło się betonowanie stropu kondygnacji „0”, które ukończyło IV etap budowy obiektu.

06.05.2020

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy montaż stropu typu Filigran nad kondygnacją „0”    

28.04.2020

Aktualnie trwa przygotowanie do montażu stropu nad kondygnacją „0”.    

22.04.2020

Przygotowania do układania stropu nad parterem. Trwają prace murarskie i żelbetowe na kondygnacji parterowej. Wykonano podbudowę pod wjazd do garażu podziemnego.      

15.04.2020

Trwają dalsze prace związane z wykonaniem izolacji zewnętrznych ścian fundamentowych.

08.04.2020

Trwa murowanie kondygnacji zero, wykonywane są elementy żelbetowe ścian oraz przygotowujemy się do wykonania izolacji zewnętrznych ścian fundamentowych.

01.04.2020

W tym tygodniu rozpoczęliśmy murowanie ścian kolejnej kondygnacji oraz stale realizujemy intensywne prace związane ze zbrojeniem elementów żelbetonowych. Jednocześnie informujemy, że ze względu na ogłoszony na terenie całej Polski stan epidemiologiczny wszystkie stanowiska pracy na placu budowy inwestycji Biała Perła zostały przeorganizowane zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.  

20.03.2020

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 20.03.2020 kolejny etap budowy obiektu Aparthotel Biała Perła został ukończony. Sprawne i efektywne działania budowlane sprawiły, że prace związane z wykonaniem stropu nad kondygnacją -1 budynku zostały sfinalizowane szybciej niż początkowo zakładano. Zapraszamy do dalszego śledzenia dziennika budowy, gdzie, co środę publikujemy nowe zdjęcie z aktualnego stanu prowadzonych prac […]

18.03.2020

Strop jest aktualnie przygotowywany do ułożenia.  

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Eugeniusza Kwiatkowskiego 4
52-407 Wrocław
(na terenie Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauka, Business House, 5 piętro)

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

Sienna 11
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Eugeniusza Kwiatkowskiego 4
52-407 Wrocław

KLAUZULA INFORMACYJNA

Jako doświadczony deweloper w celu zabezpieczenia Państwa interesów jesteśmy zobowiązani do poinformowania, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu i powierzeniu apartamentu w zarządzanie operatorowi, klient powinien we własnym zakresie dokładnie przeanalizować wszelkie aspekty związane z taką decyzją biznesową. Zalecamy kontakt z deweloperem, działem sprzedaży celem uzyskania informacji na temat inwestycji, które mogą być przydatne dla podjęcia decyzji w przedmiocie inwestycji. Informujemy także, że uzyskanie określonych korzyści finansowych w ramach zwrotu z inwestycji uzależniane jest od wielu czynników, takich jak: doświadczenie, portfolio i marka operatora, koszty podatkowe, koszty utrzymania lokalu i nieruchomości, zmiana trendów wśród konsumentów, zmiana poziomu cen oferowanych usług turystycznych, zmiana obłożenia obiektu w zależności sezonu i czynników atmosferycznych czy (w przypadku zakupu apartamentu finansowanego kredytem lub dzięki uzyskanej przez klienta pożyczce) zmiany stóp procentowych, marży banku, inflacji, itp. W przypadku pytań i wątpliwości, a także braku możliwości samodzielnego rozpoznania oceny ryzyka przed podjęciem decyzji, zalecamy kontakt z doradcą finansowym, prawnym lub specjalistą ds. rynku nieruchomości.


Niniejsza informacja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 § 1 k.c. Kalkulacje potencjalnego zarobku oraz korzyści i ryzyka związane z inwestycją i najmem lokalu są wyłącznie prognozą i są omawiane indywidualnie przed zawarciem umowy. Wysokość czynszu w kolejnych latach działalności obiektu jest prognozowana w oparciu o szacowany średnioroczny poziom obłożenia oraz uzyskiwany na tej podstawie zysk operacyjny . Prognozy przewidują, że zysk operacyjny wzrastać będzie w kolejnych latach działalności wraz z poprawą rozpoznawalności marki Aparthotel Biała Perła na rynku turystycznym. Nie ma gwarancji, iż powyższe prognozy staną się osiągalnymi wynikami. Powyższe prognozy zakładają najbardziej optymalny poziom zarządzania obiektem, dystrybucji, poziomu zatrudnienia i poziomu inwestycji oraz wydatków, możliwych do osiągnięcia przy obecnej sytuacji rynkowej. Poziom realnie osiąganych wyników operacyjnych zależy od dużej ilości czynników, w tym czynników niezależnych od operatora najmu np. trendów ekonomicznych, warunków politycznych, konkurencji na lokalnym rynku, itp.

Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel