Aktualności

Aktualności

Aktualności i informacje

Budowa inwestycji została rozpoczęta!

Z przyjemnością informujemy, że 02.10.2019 rozpoczęliśmy budowę Aparthotelu Biała Perła. Serdecznie zapraszamy do śledzenia dziennika budowy, gdzie w każdą środę dostępne będą nowe zdjęcia pokazujące aktualny stan prac budowlanych. Dziennik budowy >

40% Inwestycji sprzedane!

Unikalny projekt architektoniczny, wiarygodny i sprawdzony operator najmu sprawiają, że Inwestycja Biała Perła cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W czasie trwania przedsprzedaży 40% apartamentów zostało sprzedanych. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi doradcy pomogą wybrać najlepszy dostępny lokal z aktualnej oferty.

Na czym polega system condo? Jaki jest zwrot z inwestycji? W jakie tereny warto inwestować?

Odpowiedzi na te i podobne pytania pytania znajdziecie w najnowszym wydaniu Newsweek Polska dostępnym w kioskach. W obszernym artykule nasz ekspert radzi na co zwrócić uwagę przy wyborze dewelopera oraz jak powinna być zaplanowana dobra inwestycja. Zapraszamy do lektury!

Dni Otwarte inwestycji Biała Perła

W ubiegły weekend gościliśmy Państwa w Czarna Góra Resort na Dniach Otwartych inwestycji Biała Perła. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie. Na uczestników prezentacji czekało wiele atrakcji, w tym zwiedzanie placu budowy oraz naszych obiektów hotelowych. Wieczorem spotkaliśmy się na wspólnej, uroczystej kolacji i urozmaiconej wspaniałym koncertem muzyki klasycznej.

Biała Perła okiem magazynu MAD White

MAD White – magazyn poświęcony modzie, architekturze i wzornictwu – dostrzegł nasz niebanalny projekt! W obszernym artykule znajduje się opis procesu projektowego oraz wywiad z architektem odpowiedzialnym za bryłę i koncepcję budynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Zostaw dane do przesłania pełnej oferty inwestycji

Ważne informacje - przeczytaj zanim wyślesz wiadomość pokaż

Zachęcamy do kontaktu!

Biuro sprzedaży

Adres
Eugeniusza Kwiatkowskiego 4
52-407 Wrocław
(na terenie Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauka, Business House, 5 piętro)

Dział marketingu

tel: +48 664 169 168

Dane kontaktowe

Sienna 11
57-550 Stronie Śląskie

Adres do korespondecji

Eugeniusza Kwiatkowskiego 4
52-407 Wrocław
Biała Perła - Inwestycja w Aparthotel